Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Kalendarz
Dziś jest Czwartek 17 października 2019 roku Ignacego, Wiktora Odwiedziło nas: 8765660 internautów
word słupsk
word słupsk word słupsk word słupsk
Menu przy wyszukiwarce
Wyszukiwarka
Sonda
Odpowiedz nam na pytanie,
Gdzie najczęściej spotyka Pan / Pani z kampaniami społecznymi dot. bezpieczeństwa na drogach?
w radio i telewizji
na plakatach w środkach masowego przekazu i komunikacji zbiorowej
w prasie
w internecie
na bilbordach
Kursy, szkolenia

Kurs "Minus 6 pkt" 
Najbliższy 29 pażdziernika 2019 r.


zobacz więcej

Najbliższy termin kursu reedukacyjnego: 08- 09.11.2019 r.


zobacz więcej

Kierowanie ruchem drogowym: 23.10.2019 r.


zobacz więcej

Informacja o opłatach po 13.11.2017

Informacja o opłatach za obowiązkowe badania okresowe pojazdu po 13.11.2017 r.


Informujemy, że w dniu 13 listopada 2017 roku w życie wchodzi Ustawa z dnia 15 września 2017 roku , w sprawie zmiany Ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych Ustaw, które reguluje między innymi zasady przeprowadzania obowiązkowych badań okresowych pojazdów.

 

Od 13 listopada 2017 roku na podstawie art. 83 ust 1 występować będzie obowiązek przeprowadzania okresowego badania technicznego pojazdu po uprzednim dokonaniu opłaty za badanie techniczne i opłaty ewidencyjnej przez właściciela lub posiadacza pojazdu.

 

Spełnienie warunku przeprowadzenia badania po uprzednim dokonaniu opłaty nastąpi także w przypadku uregulowania należności w obrocie bezgotówkowym (kartą płatniczą, okazaniem potwierdzenia dokonania obciążenia rachunku bankowego, rachunki w spółdzielczej kasie oszczędnościowo kredytowej, rachunku płatniczego w instytucji płatniczej).

 

W przypadku zawarcia umowy cywilno - prawnej pomiędzy Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów przy WORD w Słupsku a właścicielem lub posiadaczem pojazdu, będzie możliwość uregulowanie opłaty za badanie i opłaty ewidencyjnej po przeprowadzeniu badania technicznego.

 

Zapraszamy właścicieli i posiadaczy pojazdów do zawierania umów umożliwiających realizację opłat za badania techniczne pojazdów i opłaty ewidencyjnej po przeprowadzeniu badania.

 

Zapraszamy na naszą stację przy ulicy Mierosławskiego 10, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17 a w soboty od 8 – 14.

 

 

Wzór umowy